flagi

Praca

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Maszynista pojazdów trakcyjnych

Ustawiacz

Rewident taboru

Manewrowy

Więcej szczegółów dotyczących rekrutacji znajduje się w powyższych podstronach. Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.*, **

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r.) wyrażam zgodę na przetarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłej rekrutacji. Administratorem danych osobowych zawartch w przesłanych CV jest WISKOL Sp. z o.o. Sp. komandytowa, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami w caleu dalszej rekrutacji.

** Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe potencjalnego kandydata będą przechowywane tylko przez okres rekrutacji.

  

 

Realizacja iXXL Studio Reklamy. Prosta 48a Kielce